Asgeir Cup

Slalåm

Arrangør

Oppland Skikrets

Sted

Skeikampen

Dato

14-03-2008

Plas

Navn

Klubb

Totalt

Diff.

Jenter 11 år

1

BERG Marthe

Nordbygda Ski A

0:45.66

2

WILLASSEN Anne Dorth

Bærum Skikl

0:45.76

00.10

3

ANDERSEN Saskia

Ljan alpin

0:46.22

00.56

4

RINDE Pia

LSK

0:47.00

01.34

5

SMIDESANG Inga

Kvitfjell alpin

0:50.11

04.45

6

ENGDAL Marie

Norbygda/Løten

0:51.47

05.81

7

KLEVEN Ragnhild

Kvitfjell alpin

0:52.04

06.38

8

KONGSRUD-LIE Agnethe

Nes sp.kl

0:54.26

08.60

9

LANGDALEN Kine

Nordbygda Ski A

0:55.19

09.53

10

MEDHUS Oda H

LSK

0:55.57

09.91

11

KLEVEN Cecilie

Kvitfjell alpin

1:02.04

16.38

12

HOLTE Thea B

Gausdal Skilag

1:05.87

20.21

13

HEGGELUND Kaja M

Søre Ål

1:07.06

21.40

14

SØNSTELI Julie

.

1:09.52

23.86

Gutter 11 år

1

SKARE Lasse Andre

Gjøvik Skikl

0:41.73

2

MENGSHOEL Erling jr

LSK

0:44.07

02.34

3

STABELL ERIKSEN Alek

Heming

0:44.48

02.75

4

STABELL ERIKSEN Mari

Heming

0:44.53

02.80

5

GLAD Lars

Heming

0:45.88

04.15

6

GRÅBERG Kristian

ØTI

0:46.97

05.24

7

GUDBRANDSEN Andreas

Gjøvik Skikl

0:47.18

05.45

8

KAURSTAD Kristian

Kvitfjell alpin

0:48.00

06.27

9

RIISE Adrian Nysted

ØTI

0:50.99

09.26

10

STRØMSETH Per

LSK

0:52.00

10.27

11

HOLTE Simen B.

Gausdal Skilag

0:54.50

12.77

12

BIRGERSØNN Hermann G

Vingar

0:55.61

13.88

13

REISTAD Torstein V

Vingar IL

0:58.67

16.94

14

WAADELAND Sindre

Hemsedal

1:02.48

20.75

15

LÆGREID Bård

1:07.65

25.92

16

LUNDBERG Håkon G

Vingar

1:10.40

28.67

17

KLØFTA Even Bakken

2:36.97

1:55.24

GLOMSETH Gustav

Gjøvik Skikl

Ikke-møt

Jenter 12-13 år

1

KONGELF Ingrid

LSK

0:40.74

2

STABELL ERIKSEN Ceci

Heming

0:41.51

00.77

3

NORDBYE Fanny

Heming

0:41.94

01.20

4

NORDBYE Tuva

Heming

0:42.26

01.52

5

BERTOIA Emma

Gjøvik Skikl

0:42.34

01.60

6

LETRUD Pernille

ØTI

0:42.62

01.88

7

STAVSETH Ida L. K.

LSK

0:42.63

01.89

8

RØNNING Frida

LSK

0:43.42

02.68

9

AMUNDSEN Stefania F

Gjøvik Skikl

0:43.44

02.70

10

WALLHOVD Anne Alfsta

LSK

0:43.66

02.92

11

STØVE Dina

Peer Gynt Alpin

0:43.73

02.99

12

BYHRING Kristine

ØTI

0:44.45

03.71

13

HOVIND Kristine

LSK

0:44.84

04.10

14

BJØRNSGAARD Runa

Lommedalen IL

0:45.27

04.53

15

FAARUP Julie

LSK

0:49.23

08.49

16

ØVERLIEN Mille

Nes sp.kl

0:51.94

11.20

17

KAUS Karita

Kvitfjell alpin

0:52.51

11.77

18

WESTBY Caroline

Nes sp.kl

0:53.16

12.42

19

HALVORSEN Sofie

Nordstrand

0:56.10

15.36

20

AAEN Mari

Gausdal Skilag

0:57.10

16.36

21

OLSEN Malin

Kvitfjell alpin

1:04.20

23.46

Gutter 12-13 år

1

THOMAS Borger

Stabæk Alpin

0:39.35

2

BERGER Mads

Gjøvik Skikl

0:41.51

02.16

3

STEINSVOLL Peer Scot

Peer Gynt Alpin

0:41.69

02.34

4

ANDERSEN William

Ljan alpin

0:41.83

02.48

5

GRIMSRUD Jakop

ØTI

0:41.93

02.58

6

BYE Lars Didrik S

Heming

0:41.97

02.62

7

MOEN Ole Markus

ØTI

0:42.29

02.94

8

JERVELL Jacob N

Bærum Skikl

0:42.48

03.13

9

GROPEN Håkon

Brumunddal Alpi

0:43.03

03.68

10

ENBERGET Emil

LSK

0:43.06

03.71

11

DANIG Johannes

Cop.Alpine.Rac.

0:43.54

04.19

12

SÆTHER Gabriel M

LSK

0:43.77

04.42

13

NILSEN Didrik L

Hakadal Alpin

0:44.72

05.37

14

WILLASSEN Jens Fredr

Bærum Skikl

0:47.19

07.84

15

LANGDALEN Patrick

Nordbygda Ski A

0:49.29

09.94

16

KARLSEN Andreas R

Varpen BK

0:53.19

13.84

17

SEVALDSEN Vegard Mag

Gausdal Skikl

0:54.49

15.14

18

FOSSUM Tarjei

Harstad

0:54.57

15.22

19

HÅRSTADHAUGEN Eirik

Gausdal Skilag

0:59.43

20.08

20

HANESTAD Trond

Gausdal Skilag

1:00.76

21.41

21

GUDMUNDSEN Rasmus

Harestua Alpin

1:02.21

22.86

22

ØYEN Kim Andre S

Gausdal Skilag

1:08.02

28.67

23

ENGELAND Jon Sivert

Gausdal Skilag

1:09.52

30.17

24

FOSSUM Steve

Harstad

1:56.99

1:17.64

BEGBY Håkon

Ready

Ikke-møt

GJERLAND Arne Gabrie

LSK

Ikke-møt